Cover photo

  proizvod

Grand Aroma

ПРЕФИНЕТО И СЕНЗУАЛНО

Дозволи си себеси незаборавни моменти на опуштање заедно со префинетото и сензуално Grand Aroma кафе, со богата пена и нежни ароми.

Stepen uprženosti

Aromatičnost

Stepen kiselosti

Punoća ukusa

  • 100g
  • 200g
  • 500g

НЕЖНО И АРОМАТИЧНО

Grand Aroma кафето, својата префинетост ја должи на мешавината од специјално одбрани, средно до силно пржени зрна кафе, кои придонесуваат за питок и сензуално ароматичен вкус.

ОТКРИЈ ЈА АРОМАТА

  • лешник
  • морско оревче
  • јаболко

Пробај ароматични комбинации на благи ноти на печен лешник и морско оревче со освежителната арома на јаболка во позадина.

ЗА МОМЕНТИТЕ
КОИ ГИ ПОСВЕТУВАШ САМО НА СЕБЕ

Со питкиот вкус и префинетата арома, Grand Aroma ќе ти пружи незаборавно сензуално искуство.

МАГИЈАТА НА ВКУСОТ

Слатките овошни ноти на Grand Aroma кафето и крцкавиот, кремаст колач од јагода или вишна, се совршената комбинација на вкусови.

ТВОЈОТ СЛАДОК РИТУАЛ

Богатото млечно чоколадо со кремасто овошно полнење, дополнително ќе ги нагласи сензуалните ноти на Grand Aroma кафето и ќе ги освои сите твои сетила.

Cookie policy

За да може нашата страница правилно да функционира и да можеме постојано да ги унапредуваме нашите услуги, ги користиме следните колачиња: задолжителни, аналитички и маркетиншки. Со клик на сетинзите можете да ги ограничите. Повеќе информации побарајте во документот Правила за употреба на колачиња..

Одберете колачиња на страницата

Овозможи или забрани и на веб-страницата употреба на функционални или рекламни колачиња кои се опишани во продолжение:

Сетинзи Ги прифаќам сите Во ред!